ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت دندان چیست؟

ساخت وبلاگ

امکانات وب

ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت دیجیتال دندان

ایمپلنت های ساخت کشور کره

ایمپلنت دندان چیست؟

از جمله پرمصرف‌ترین و محبوب‌ترین برندهای ایمپلنت در ایران، ایمپلنت‌های کره‌ای محسوب می‌شوند. این موضوع به دلیل قیمت مناسب‌تر این ایمپلنت‌ها نسبت به نمونه‌های آمریکایی و اروپایی است. البته ناگفته نماند که در کنار مناسب بودن قیمت ایمپلنت کره ای، کیفیت بالای آن‌ها نیز بسیار چشمگیر است. ما در اینجا برخی از رایج‌ترین ایمپلنت‌های باکیفیت کره‌ای موجود در ایران را نام ‌برده‌ایم:

ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت دنتیوم (Dentium)

ایمپلنت دنتینیوم که یکی از پرفروش‌ترین ایمپلنتها در ایران است، با نام ایمپلنتیوم نیز شناخته می‌شود. اما به‌طورکلی در رتبه دوم کیفیت قرار می‌گیرد.

ایمپلنت اوستم (Osstem)

ایمپلنت اوستم در رده 10 ایمپلنت برتر جهان قرار دارد. این ایمپلنت با توجه به قیمت مناسبی که نسبت به موارد مشابه اروپایی و آمریکایی دارد، در بین دندان‌پزشکان معتبر بسیار محبوب است.

ایمپلنت مگاژن (Megagen)

ایمپلنت مگاژن نیز در رده بهترین ایمپلنت‌های ساخت کره قرار دارد. جالب است بدانید که شرکت اشترومن سوئیس اقدام به خرید امتیاز ساخت آن کرده است.

ایمپلنت نئو بایوتک (Neo Biotech)

ایمپلنت کره‌ای نئوبایوتک در ایران با نام سی ام سی نیز شناخته می‌شود. این برند به دلیل قیمت مناسب و البته کیفیت خوبی که دارد، در بیشتر مواقع توسط دندان‌پزشکان معتبر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ایمپلنت دى او (Dio)

مالک اصلی ایمپلنت دیو، شرکت معروف دنتس پلای امریکا است. به هر حال باید بدانید این ایمپلنت نیز باکیفیت مشابه ایمپلنت‌های آمریکایی ساخته می‌شود.

ایمپلنت های ساخت کشور فرانسه

اگرچه ایمپلنت‌های فرانسوی در دسته بهترین ایمپلنت‌های اروپایی قرار ندارند، اما کیفیت آن‌ها بسیار مطلوب و قابل‌قبول است. قیمت آن‌ها نیز مناسب‌تر از برندهای اروپایی دیگر بوده که این موضوع باعث شده تا دندان‌پزشکان ایرانی به استفاده از آن‌ها روی بیاورند.

ایمپلنت اى دى اى (IDI)

یکی از معروف‌ترین برندهای ایمپلنت فرانسوی مورد استفاده در ایران، ایمپلنت ای دی ای است. این برند تنوع بسیار زیادی در طراحی فیکسچرها دارد.

ایمپلنت یوروتکنیکا (Euroteknica)

ایمپلنت یوروتکنیکا به دلیل قیمت مناسب و خدمات پس از فروش و ضمانت‌نامه‌هایی که ارائه می‌دهد، در بین دندان‌پزشکان ایرانی بسیار محبوب شده است.

 

منبع

کلینیک دندان پزشکی باران رشت

آنا خانمی...
ما را در سایت آنا خانمی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : آنا خانمی بازدید : 29 تاريخ : دوشنبه 22 شهريور 1400 ساعت: 14:38

×تبلیغات